Rokvel - extra quality tapes

Rokvel kinezio tape extra quality není obyčejná tejpa jako ostatní. Díky speciální výrobní technologii poskytuje vlastnosti a kvalitu na nejvyšší úrovni při kinesiotapingu. At´ už provozujete kinesiotaping na profesionální úrovni nebo jen soukromě, kinesiotejpy Rokvel pro Vás budou vždy věrným pomocníkem při kinesiotejpingu - rehabilitaci.

Jejich speciálně vyvynutá struktura, kvalitní lepidlo a sexy vzhled z nich dělají pomyslný grál mezi kinesiotejpami. Největším úspěchům se značka Rokvel tapes těší ve vrcholových sportech jako například lední hokej, fotbal, basketbal a další. Tuzemské i zahraniční sportovní kluby si zvolily značku Rokvel jako hlavního dodavatele tejpů pro jejich sportovce. Jelikož přesně vystihuje jejich potřeby a hlavně kvalitu, odolnost která předčí konkurenci.

Díky nové technologii výroby mají kinesiotejpy Rokvel unikátní vlastnosti. Mezi ty se řadí výborná prodyšnost, 160% elasticita, voděodolnost a moderní design struktury vláken. Pokud porovnáte tejpu Rokvel kinesiotapes s konkurencí na první pohled poznáte rozdíl ve struktuře a kvalitě materiálu. 

Jestli také chcete dosahovat při kinesitejpingu maximální možné působení rehabilitace zvolte si jedničku na trhu s kinesiotejpami Rokvel extra quality tapes