Rokvel Tapes

Rokvel - nůžky pro kinesiotaping

Rokvel - nůžky pro kinesiotaping

Rokvel extra quality tapes Vám představuje speciálně navržené nůžky pro kinesiotaping. Ergonomický tvar a hlavně vysoce kvalitní ocel použítá na ostří Vám udělají skvělou službu při stříhání kinesiotejp do Vámi požadovaných tvarů a délek.

Rokvel KinesioTape (růžový)

Rokvel KinesioTape (růžový)

Rokvel Kinezio Tape - extra quality tapes jsou speciálně vyvinuté kinezio tejpy pro profesionální použití při kinesiotapingu. Kinesiotejpa Rokvel se pyšní 160% elasticitou, která z ní dělá královnu mezi kinesiotejpami.  Kinesiotejping už nebude jako dřív. Pociťte sílu profesionálního tejpování na

Rokvel KinesioTape (černý)

Rokvel KinesioTape (černý)

Rokvel Kinezio Tape - extra quality tapes jsou speciálně vyvinuté kinezio tejpy pro profesionální použití při kinesiotapingu a tejpování obecně. Jeho 160% pružnost z něj dělá jedničku na trhu s kinesiotejpami. Tejpa která má profesionální použití i sexy vzhled.

Rokvel KinesioTape (modrý)

Rokvel KinesioTape (modrý)

Rokvel Kinezio Tape - extra quality tapes jsou speciálně vyvinuté kinezio tejpy pro profesionální použití při kinesiotapingu. Jeho 160% pružnost z něj dělá jedničku na trhu s kinesiotejpami. Vyzkoušejte sami jeho unikátní vlastnosti při tejpování.